Футбол полтавский район колос


Чемпіонат Полтавського району по футболу 2012. Перша ліга - Полтавський район - Чемпіонати, кубки, турніри - Каталог файлов

І тур«Сокіл» (Степне)-«Факел» (Терешки)  4:1«Дукла» (Супрунівка)-«Гренада» (Микільське)  3:6«Динамо» (Божківське)-ФК «Розсошенці»  1:1ДЮСШ (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 4:2«Промінь» (Ковалівка)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 0:1ФК «Калашники»-«Космос» (Тахтаулове) 1:2ІІ тур«Гренада» (Микільське)-«Сокіл» (Степне) 1:1«Факел» (Терешки)-ФК «Розсошенці» 1:4«Олімп» (Розсошенці)-«Дукла» (Супрунівка) 4:0«Динамо» (Божківське)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 1:4«Промінь» (Ковалівка)-«Космос» (Тахтаулове) 0:1ФК «Калашники»-ДЮСШ (Розсошенці) -1:2ІІІ тур«Сокіл» (Степне)-«Олімп» (Розсошенці) 1:2«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Факел» (Терешки) 8:2«Дукла» (Супрунівка)-ФК «Калашники» 6:0«Космос» (Тахтаулове)-«Динамо» (Божківське) 1:1ДЮСШ (Розсошенці)-«Промінь» (Ковалівка)  4:5ФК «Розсошенці»-«Гренада» (Микільське) 5:1ІV тур«Олімп» (Розсошенці)-ФК «Розсошенці»  2:2«Гренада» (Микільське)-«Атака-Автотранс» (Гожули)  2:2ФК «Калашники»-«Сокіл» (Степне)  2:6«Факел» (Терешки)-«Космос» (Тахтаулове)  1:4«Промінь» (Ковалівка)-«Дукла» (Супрунівка)  2:3«Динамо» (Божківське)-ДЮСШ (Розсошенці)  1:4V тур«Олімп» (Розсошенці)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 7:3ФК «Розсошенці»-ФК «Калашники» 6:2«Космос» (Тахтаулове)-«Гренада» (Микільське) 2:1«Сокіл» (Степне)-«Промінь» (Ковалівка) 3:2«Дукла» (Супрунівка)-«Динамо» (Божківське) 2:1ДЮСШ (Розсошенці)-«Факел» (Терешки) 5:1VІ турФК «Калашники»-«Атака-Автотранс» (Гожули) 0:5«Олімп» (Розсошенці)-«Космос» (Тахтаулове) 3:2«Промінь» (Ковалівка)-ФК «Розсошенці» 0:2«Динамо» (Божківське)-«Сокіл» (Степне) 2:4«Дукла» (Супрунівка)-«Факел» (Терешки) +:-«Гренада» (Микільське)-ДЮСШ (Розсошенці) 2:2VІІ турФК «Розсошенці»-«Дукла» (Супрунівка) 4:0«Космос» (Тахтаулове)-«Сокіл» (Степне) 3:6«Динамо» (Божківське)-«Олімп» (Розсошенці) 2:0ФК «Калашники»-«Гренада» (Микільське) 0:7«Факел» (Терешки)-«Промінь» (Ковалівка) 1:3ДЮСШ (Розсошенці)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 0:3VІІІ тур«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Дукла» (Супрунівка) 4:0«Гренада» (Микільське)-«Динамо» (Божківське) 0:3«Промінь» (Ковалівка)-«Олімп» (Розсошенці) 0:2«Факел» (Терешки)-ФК «Калашники» 5:4«Сокіл» (Степне)–ДЮСШ (Розсошенці) 1:3ФК «Розсошенці»-«Космос» (Тахтаулове) 4:4ІХ тур«Дукла» (Супрунівка)-«Космос» (Тахтаулове) 5:2«Олімп» (Розсошенці)-«Факел» (Терешки) 6:2«Промінь» (Ковалівка)-«Гренада» (Микільське) 3:2ФК «Калашники»-«Динамо» (Божківське) 1:1ДЮСШ (Розсошенці)-ФК «Розсошенці» 2:2«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Сокіл» (Степне) 1:3Х тур«Сокіл» (Степне)-ФК «Розсошенці» 5:3«Космос» (Тахтаулове)-«Атака-Автотранс» (Гожули)  2:5«Факел» (Терешки)-«Гренада» (Микільське) 1:1«Олімп» (Розсошенці)-ФК «Калашники» 5:1«Дукла» (Супрунівка)-ДЮСШ (Розсошенці) 1:1«Динамо» (Божківське)-«Промінь» (Ковалівка) 0:3ХІ турФК «Розсошенці»-«Атака-Автотранс» (Гожули) 2:2«Сокіл» (Степне)-«Дукла» (Супрунівка) 7:0«Гренада» (Микільське)-«Олімп» (Розсошенці) 3:1«Факел» (Терешки)-«Динамо» (Божківське) 1:1ФК «Калашники»-«Промінь» (Ковалівка) 1:4ДЮСШ (Розсошенці)-«Космос» (Тахтаулове) 5:0ХІІ тур«Факел» (Терешки)-«Сокіл» (Степне) 1:2«Гренада» (Микільське)-«Дукла» (Супрунівка) 2:1ДЮСШ (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 0:0«Промінь» (Ковалівка)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 2:6«Космос» (Тахтаулове)-ФК «Калашники» 1:2«Динамо» (Божківське)-ФК «Розсошенці» -:+ХІІІ тур«Сокіл» (Степне)-«Гренада» (Микільське) 2:6ФК «Розсошенці»-ФК «Факел» (Терешки) 8:1«Дукла» (Супрунівка)-«Олімп» (Розсошенці) 0:3«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Динамо» (Божківське) 2:2ДЮСШ (Розсошенці)-ФК «Калашники» 4:0«Космос» (Тахтаулове)-«Промінь» (Ковалівка) 1:1ХІV тур«Олімп» (Розсошенці)-«Сокіл» (Степне) 5:2«Факел» (Терешки)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 0:8ФК «Калашники»-«Дукла» (Супрунівка) 1:3«Динамо» (Божківське)-«Космос» (Тахтаулове) 6:1«Промінь» (Ковалівка)-ДЮСШ (Розсошенці) 2:2«Гренада» (Микільське)-ФК «Розсошенці» 1:5ХV тур«Атака-Автотранс» (Гожули)-ФК "Гренада» (Микільське)  4:1«Сокіл» (Степне)-ФК «Калашники» 4:1«Космос» (Тахтаулове)-«Факел» (Терешки) 0:3«Дукла» (Супрунівка)-«Промінь» (Ковалівка)  2:2ДЮСШ (Розсошенці)-«Динамо» (Божківське) 5:1ФК «Розсошенці»-«Олімп» (Розсошенці) 1:4ХVІ турФК «Калашники»-ФК «Розсошенці» 2:4«Гренада» (Микільське)-«Космос» (Тахтаулове) 7:2«Промінь» (Ковалівка)-«Сокіл» (Степне) 0:2«Факел» (Терешки)-ДЮСШ (Розсошенці) 0:3«Динамо» (Божківське)-«Дукла» (Супрунівка) 2:1«Олімп» (Розсошенці)-«Атака-Автотранс» (Гожули)ХVІІ тур«Атака-Автотранс» (Гожули)-ФК «Калашники» 5:2«Космос» (Тахтаулове)-«Олімп» (Розсошенці) 1:2ФК «Розсошенці»-«Промінь» (Ковалівка) 5:1«Сокіл» (Степне)-«Динамо» (Божківське) 1:0«Факел» (Терешки)-«Дукла» (Супрунівка) 2:1ДЮСШ (Розсошенці)-«Гренада» (Микільське) 2:1ХVІІІ тур«Дукла» (Супрунівка)-ФК «Розсошенці» 3:3«Сокіл» (Степне)-«Космос» (Тахтаулове) 0:0«Олімп» (Розсошенці)-«Динамо» (Божківське) 0:3ФК «Гренада» (Микільське)-ФК «Калашники» 9:1 «Атака» (Гожули)-ДЮСШ (Розсошенці) 1:5«Промінь» (Ковалівка)-«Факел» (Терешки) 2:4ХІХ тур«Дукла» (Супрунівка)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 2:0«Динамо» (Божківське)-«Гренада» (Микільське) 5:2«Олімп» (Розсошенці)-«Промінь» (Ковалівка) 0:2ФК «Калашники»-«Факел» (Терешки) 2:3«Космос» (Тахтаулове)-ФК «Розсошенці» 2:1ДЮСШ (Розсошенці)-«Сокіл» (Степне)ХХ тур«Сокіл» (Степне)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 3:1ФК «Розсошенці»-ДЮСШ (Розсошенці) 1:3«Космос» (Тахтаулове)-«Дукла» (Супрунівка) 3:1«Гренада» (Микільське)-«Промінь» (Ковалівка) 2:0«Динамо» (Божківське)-ФК «Калашники» 9:0«Факел» (Терешки)-«Олімп» (Розсошенці) 2:6ХХІ турФК «Розсошенці»-«Сокіл» (Степне) 2:2«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Космос» (Тахтаулове) 3:1«Гренада» (Микільське)-«Факел» (Терешки) 3:2ФК «Калашники»-«Олімп» (Розсошенці) 0:4«Промінь» (Ковалівка)-«Динамо» (Божківське) 3:0ДЮСШ (Розсошенці)-«Дукла» (Супрунівка) +:-ХХІІ тур«Атака-Автотранс» (Гожули)-ФК «Розсошенці» +:-«Дукла» (Супрунівка)-«Сокіл» (Степне) 4:0«Олімп» (Розсошенці)-«Гренада» (Микільське) 2:3«Промінь» (Ковалівка)-ФК «Калашники» 4:2«Динамо» (Божківське)-«Факел» (Терешки) +:-«Космос» (Тахтаулове)-ДЮСШ (Розсошенці) +:-

Підсумкове турнірне становище команд

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Атака-Автотранс» (Гожули)  22 14 3 4 65-34 45
2 ДЮСШ (Розсошенці) 22 13 5 3 56-26 44
3 «Олімп»  (Розсошенці) 22 13 2 6 55-31 41
4 «Сокіл»  (Степне) 22 12 3 6 56-39 39
5 ФК «Розсошенці» 22 10 7 5 65-39 37
6 «Гренада»  (Микільське) 22 9 4 9 60-48 31
7 «Дукла» (Супрунівка) 22 9 3 10 38-45 30
8 «Динамо» (Божківське) 22 8 5 9 42-35 29
9 «Промінь» (Ковалівка) 22 8 3 11 41-46 27
10 «Космос» (Тахтаулово) 22 7 4 11 36-58 25
11 «Факел» (Терешки) 22 5 2 15 34-75 17
12 ФК  «Калашники» 22 1 1 20 26-99 4

* Рішенням СТК прийняло рішення анулювати результат «Гренада»-«Олімп» 3:1 через участь у складі господарів незаявлених гравців. Через це «Гренаді» зараховано технічну поразку, а суперникам - відповідно перемогу.

kolos-fc.ucoz.ru

Чемпіонат Полтавського району по футболу 2014. Перша ліга - Полтавський район - Чемпіонати, кубки, турніри - Каталог файлов

Перша ліга І тур «Олімп»-«Промінь» 1:3 «Спортінг»-«Атака-Автотранс» 2:6 ДЮСШ-«Вікторія» 7:4 «Сокіл»-«Динамо» 10:1 «Космос»-«Гренада» 2:3 «Зоря»-ФК «Розсошенці» 2:5 ІІ тур ФК «Розсошенці»-«Спортінг» 6:0 «Промінь»-«Зоря» 5:1 «Гренада»-«Олімп» 1:0 «Динамо»-«Космос» 1:2 «Вікторія»-«Сокіл» 0:4 «Атака-Автотранс»-ДЮСШ 1:1 ІІІ тур ДЮСШ-«Спортінг» 4:3 «Сокіл»-«Атака-Автотранс» 0:1 «Вікторія»-«Космос» 1:0 «Олімп»-«Динамо» 1:2 «Зоря»-«Гренада» 2:2 «Промінь»-ФК «Розсошенці» 0:2 ІV тур «Олімп»-«Вікторія» 2:3 «Спортінг»-«Промінь» 4:1 «Гренада»-ФК «Розсошенці» 2:0 «Динамо»-«Зоря» 3:1 «Космос»-«Атака-Автотранс» 2:7 ДЮСШ-«Сокол» 5:2 V тур ФК «Розсошенці»-«Динамо» 4:0 «Сокіл»-«Спортінг» 4:1 «Космос»-ДЮСШ 2:5 «Атака-Автотранс»-«Олімп» 10:3 «Зоря»-«Вікторія» 1:2 «Гренада»-«Промінь» 2:0 VІ тур «Сокіл»-«Космос» 2:1 ДЮСШ-«Олімп» 17:1 «Спортінг-«Гренада» 3:1 «Промінь»-«Динамо» 2:1 «Вікторія»-ФК «Розсошенці» 2:4 «Зоря»-«Атака-Автотранс» 1:3 VІІ тур «Динамо»-«Гренада» 1:3 «Космос»-«Спортінг» 1:0 ДЮСШ-«Зоря» 3:1 «Олімп»-«Сокіл» 3:5 «Атака-Автотранс»-ФК «Розсошенці» 0:2 VIII тур «Спортінг»-«Динамо» 4:1 «Гренада»-«Вікторія» 3:2 «Атака-Автотранс»-«Промінь» 4:2 ФК «Розсошенці»-ДЮСШ 2:2 «Сокіл»-«Зоря» 2:1 «Космос»-«Олімп» 1:2 ІХ тур «Вікторія»-«Динамо» 3:1 ДЮСШ-«Промінь» 7:1 «Олімп»-«Спортінг» 2:2 «Гренада»-«Атака-Автотранс» 0:1 «Зоря»-«Космос» 4:3 «Сокіл»-ФК «Розсошенці» 1:1 Х тур «Олімп»-«Зоря» 4:4 «Спортінг»-«Вікторія» 2:3 «Динамо»-«Атака-Автотранс» 1:5 ДЮСШ-«Гренада» 4:0 «Промінь»-«Сокіл» 1:3 «Космос»-ФК «Розсошенці» 3:5 ХІ тур «Зоря»-«Спортінг» 1:0 ФК «Розсошенці»-«Олімп» +:- «Космос»-«Промінь» 5:1 «Гренада»-«Сокіл» 2:0 «Динамо»-ДЮСШ 4:4 «Атака-Автотранс»-«Вікторія» 9:1 ХІІ тур «Спортінг»-«Дукла» 3:1 «Олімп»-ФК «Розсошенці» 1:1 «Промінь»-«Космос» 3:2 «Сокіл»-«Гренада» 1:1 ДЮСШ-«Динамо» 1:0 «Вікторія»-«Атака-Автотранс» 3:10 ХІІІ тур «Атака-Автотранс»-«Динамо» +:- ФК «Розсошенці»-«Космос» 4:1 «Сокіл»-«Промінь» 5:3 «Гренада»-ДЮСШ 2:3 «Вікторія»-«Спортінг» 3:4 «Зоря»-«Олімп» 2:1 ХІV тур «Промінь»-ДЮСШ 0:4 «Атака-Автотранс»-«Гренада» 4:3 ФК «Розсошенці»-«Сокіл» 6:1 «Космос»-«Зоря» 2:2 «Спортінг»-«Олімп» 0:3 «Динамо»-«Вікторія» 5:0 ХV тур «Промінь»-«Атака-Автотранс» 2:2 «Динамо»-«Спортінг» 6:2 «Олімп»-«Космос» 1:0 ДЮСШ-ФК «Розсошенці» 0:1 «Зоря»-«Сокіл» 1:6 «Вікторія»-«Гренада» 1:1 ХVІ тур «Гренада»-«Динамо» 2:3 «Вікторія»-«Промінь» 2:0 ФК «Розсошенці»-«Атака-Автотранс» 2:1 «Зоря»-ДЮСШ 0:1 «Спортінг»-«Космос» 3:2 «Сокіл»-«Олімп» 8:1 XVІІ тур «Космос»-«Сокіл» 2:4 «Олімп»-ДЮСШ 1:3 «Атака-Автотранс»-«Зоря» 2:1 ФК «Розсошенці»-«Вікторія» 5:1 «Динамо»-«Промінь» 5:1 «Гренада»-«Спортінг» 3:2 ХVІІІ тур «Вікторія»-«Зоря» 3:3 «Динамо»-ФК «Розсошенці» 1:4 «Олімп»-«Атака-Автотранс» 0:4 «Космос»-ДЮСШ 0:3 «Спортінг»-«Сокіл» 1:3 «Промінь»-«Гренада» 1:0 ХІХ тур «Зоря»-«Динамо» 2:0 «Вікторія»-«Олімп» 1:1 «Космос»-«Атака-Автотранс» 4:6 ФК «Розсошенці»-«Гренада» 2:1 «Сокіл»-ДЮСШ 3:0 «Промінь»-«Спортінг» 6:2 ХХ тур «Космос»-«Вікторія» 0:1 «Спортінг»-ДЮСШ 3:6 «Динамо»-«Олімп» 5:1 «Атака-Автотранс»-«Сокіл» 1:0 «Гренада»-«Зоря» 1:6 ФК «Розсошенці»-«Промінь» 6:1 ХХІ тур «Олімп»-«Гренада» 2:1 ДЮСШ-«Атака-Автотранс» 2:2 «Сокіл»-«Вікторія» 3:3 «Космос»-«Динамо» 3:2 «Зоря»-«Промінь» 1:1 «Спортінг»-ФК «Розсошенці» 1:4. ХХІІтур «Атака-Автотранс»-«Спортінг» 5:2 «Динамо»-«Сокіл» 5:6 «Вікторія»-ДЮСШ 5:0 ФК «Розсошенці»-«Зоря» 4:1 «Гренада»-«Космос» +:-

Підсумкове турнірне становище команд

М Команда І В Н П Р-М О
1 ФК «Розсошенці» 22 18 3 1 71-22 57
2 «Атака-Автотранс» (Гожули) 22 17 3 2 84-34 54
3 ДЮСШ (Розсошенці) 22 15 4 3 82-37 49
4 «Сокіл» (Степне) 22 14 3 5 73-41 45
5 «Вікторія» (Головач) 22 9 4 9 48-62 31
6 «Гренада» (Микільське) 22 9 3 10 34-40 30
7 «Промінь» (Ковалівка) 22 7 2 13 37-64 23
8 «Динамо» (Божківське) 22 7 1 14 48-61 22
9 «Зоря» (Супрунівка) 22 5 5 12 39-56 20
10 «Спортінг» (Терешки) 22 6 1 15 44-73 19
11 «Олімп» (Розсошенці) 22 4 4 14 32-76 16
12 «Космос» (Тахтаулове) 22 4 1 17 38-60 13

kolos-fc.ucoz.ru

Чемпіонат Полтавського району по футболу. VІІ тур - 10 Липня 2017

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Олімп» (Розсошенці) 7 6 0 1 29-12 18
2 «Гренада» (Микільське) 6 6 0 0 18-3 18
3 «Дружба» (Мачухи) 7 6 0 1 13-7 18
4 «Злагода-Кірове» (Пальчиківка) 7 5 1 1 32-14 16
5 «Сокіл» (Степне) 6 4 1 1 19-10 13
6 ФК «Супрунівка» 7 4 0 3 20-6 12
7 «ДЮСШ» (Розсошенці) 6 4 0 2 18-9 12
8 «Ворскла-Кротенки» (Сем’янівка) 7 4 0 3 14-12 12
9 «Краяни» (Судіївка) 7 3 1 3 15-14 10
10 «Космос» (Тахтаулове) 6 3 0 3 12-16 9
11 «Біолог» (Гожули) 7 3 0 4 14-19 9
12 «Нива» (Коломацьке) 7 2 2 3 14-16 8
13 «Промінь» (Ковалівка) 6 2 0 4 17-19 6
14 ФК «Терешки» 6 2 0 4 6-8 6
15 «Штурм» (Макухівка) 6 2 0 4 12-19 6
16 «Атлетик» (Мачухи) 7 1 1 5 6-19 4
17 ПП ім. «Калашника» (Калашники) 7 1 1 5 8-27 4
18 «Вікторія» (Головач) 7 1 1 5 13-35 4
19 «Динамо» (Божківське) 7 0 0 7 6-21 0

kolos-fc.ucoz.ru

Чемпіонат Полтавського району з міні-футболу 2015. Перша ліга - Полтавський район - Чемпіонати, кубки, турніри - Каталог файлов

І тур. 15.11.2014-16.11.2014ФК «Розсошенці»-«Дружба» (Мачухи) 11:3«Галант» (Розсошенці)-ДЮСШ (Розсошенці) 4:3«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Геліос (Нижні Млини) 7:2«Персид» (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 9:0«Олімп» (Розсошенці)-«Ювента» (Розсошенці) 6:7ІІ тур. 22.11.2014-23.11.2014«Дружба» (Мачухи)-«Геліос (Нижні Млини) 1:2ДЮСШ (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 4:0«Краяни» (Судіївка)-«Галант» (Розсошенці) 1:4«Ювента» (Розсошенці)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 5:9ФК «Розсошенці»-«Персид» (Розсошенці) 6:3ІІІ тур. 29.11.2014-30.11.2014«Геліос (Нижні Млини)-«Ювента» (Розсошенці) 6:8«Галант» (Розсошенці)-ФК «Розсошенці» 7:3«Персид» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 7:2«Атака-Автотранс» (Гожули)-ДЮСШ (Розсошенці) 7:2«Олімп» (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 9:2ІV тур. 06.12.2014-07.12.2014ДЮСШ (Розсошенці)-«Геліос (Нижні Млини) 4:2«Краяни» (Судіївка)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 2:6ФК «Розсошенці»-«Олімп» (Розсошенці) 8:3«Дружба» (Мачухи)-«Ювента» (Розсошенці) 4:6«Галант» (Розсошенці)-«Персид» (Розсошенці) 4:2V тур. 13.12.2014-14.12.2014«Геліос (Нижні Млини)-«Краяни» (Судіївка) 2:1«Атака-Автотранс» (Гожули)-ФК «Розсошенці» 2:2«Галант» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 9:1«Ювента» (Розсошенці)-ДЮСШ (Розсошенці) 3:4«Олімп» (Розсошенці)-«Персид» (Розсошенці) 2:6VІ тур. 20.12.2014-21.12.2014«Геліос (Нижні Млини)-ФК «Розсошенці» 7:8«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Персид» (Розсошенці) 7:3«Галант» (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 7:5«Дружба» (Мачухи)-ДЮСШ (Розсошенці) 2:9 «Ювента» (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 2:4VІІ тур. 27.12.2014-28.12.2014«Геліос (Нижні Млини)-«Персид» (Розсошенці) 4:8«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Галант» (Розсошенці) 3:2ФК «Розсошенці»-«Ювента» (Розсошенці) 18:7ДЮСШ (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 7:3«Олімп» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 5:4VІІІ тур. 03.01.2015-04.01.2015«Геліос (Нижні Млини)-«Галант» (Розсошенці) 5:8«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Олімп» (Розсошенці) 1:4«Персид» (Розсошенці)-«Ювента» (Розсошенці) 7:4ФК «Розсошенці»-ДЮСШ (Розсошенці) 6:6«Краяни» (Судіївка)-«Дружба» (Мачухи) 2:5ІХ тур. 10.01.2015-11.01.2015«Геліос (Нижні Млини)-«Олімп» (Розсошенці) 3:10«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Дружба» (Мачухи) 6:2«Галант» (Розсошенці)-«Ювента» (Розсошенці) 4:4ФК «Розсошенці»-«Краяни» (Судіївка) 9:3ДЮСШ (Розсошенці)-«Персид» (Розсошенці) 3:5Х тур. 17.01.2015-18.01.2015«Геліос (Нижні Млини)-«Олімп» (Розсошенці) 4:10«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Дружба» (Мачухи) 5:4«Галант» (Розсошенці)-«Ювента» (Розсошенці) 1:7ФК «Розсошенці»-«Краяни» (Судіївка) 6:5ДЮСШ (Розсошенці)-«Персид» (Розсошенці) 2:2ХІ тур. 24.01.2015-25.01.2015«Геліос (Нижні Млини)-«Галант» (Розсошенці) 5:11«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Олімп» (Розсошенці) -:+«Персид» (Розсошенці)-«Ювента» (Розсошенці) 7:5ФК «Розсошенці»-ДЮСШ (Розсошенці) 5:1«Краяни» (Судіївка)-«Дружба» (Мачухи) 1:4ХІІ тур. 31.01.2015-01.02.2015«Геліос (Нижні Млини)-«Персид» (Розсошенці) 4:10«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Галант» (Розсошенці) 5:4ФК «Розсошенці»-«Ювента» (Розсошенці) 9:7ДЮСШ (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 6:4«Олімп» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 5:4ХІІІ тур. 07.02.2015«Геліос (Нижні Млини)-ФК «Розсошенці» 2:7«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Персид» (Розсошенці) 4:2«Галант» (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 5:2«Дружба» (Мачухи)-ДЮСШ (Розсошенці) 3:6 «Ювента» (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 4:2ХІV тур. 14.02.2015«Геліос» (Нижні Млини)-«Краяни» (Судіївка) 4:4«Атака-Автотранс» (Гожули)-ФК «Розсошенці» 1:2«Галант» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 9:1«Ювента» (Розсошенці)-ДЮСШ (Розсошенці) 3:1«Олімп» (Розсошенці)-«Персид» (Розсошенці) 2:4ХV тур. 21.02.2015ДЮСШ (Розсошенці)-«Геліос (Нижні Млини) 6:3«Краяни» (Судіївка)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 2:6ФК «Розсошенці»-«Олімп» (Розсошенці) 3:3«Дружба» (Мачухи)-«Ювента» (Розсошенці) 1:5«Галант» (Розсошенці)-«Персид» (Розсошенці) 9:2ХVІ тур. 28.02.2015-01.03.2015«Геліос (Нижні Млини)-«Ювента» (Розсошенці) 5:8«Галант» (Розсошенці)-ФК «Розсошенці» 4:4«Персид» (Розсошенці)-«Дружба» (Мачухи) 5:2«Атака-Автотранс» (Гожули)-ДЮСШ (Розсошенці) 3:2«Олімп» (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 5:6ХVІІ тур. 07.03.2015-08.03.2015 «Дружба» (Мачухи)-«Геліос (Нижні Млини) 4:3ДЮСШ (Розсошенці)-«Олімп» (Розсошенці) 5:3«Краяни» (Судіївка)-«Галант» (Розсошенці) 2:11«Ювента» (Розсошенці)-«Атака-Автотранс» (Гожули) 3:5ФК «Розсошенці»-«Персид» (Розсошенці) 5:1ХVIIІ тур. 14.03.2015ФК «Розсошенці»-«Дружба» (Мачухи) 5:3«Галант» (Розсошенці)-ДЮСШ (Розсошенці) 6:3«Атака-Автотранс» (Гожули)-«Геліос» (Нижні Млини) 7:4«Персид» (Розсошенці)-«Краяни» (Судіївка) 5:4«Олімп» (Розсошенці)-«Ювента» (Розсошенці) 7:5     

Підсумкове турнірне становище команд першої ліги

М

Команда

І

В

Н

П

Р-М

О

1

«Галант» (Розсошенці)

18

14

2

2

116-52

44

2

ФК «Розсошенці»

18

13

4

1

117-67

43

3

«Атака-Автотранс» (Гожули)

18

14

1

3

84-47

43

4

«Персид» (Розсошенці) 

18

11

1

6

88-69

34

5

ДЮСШ (Розсошенці)

18

9

2

7

74-64

29

6

«Олімп» (Розсошенці) 

18

8

1

9

79-68

25

7

«Ювента» (Розсошенці)

18

7

1

9

87-106

22

8

«Дружба» (Мачухи)

18

3

0

15

50-101

9

9

«Геліос» (Нижні Млини)

18

2

1

15

67-122

7

10

«Краяни» (Судіївка)

18

2

1

15

48-105

7

* У матчі одинадцятого туру «Атака-Автотранс» (Гожули)-«Олімп» (Розсошенці) 6:2, команді «Атака-Автотранс» зараховано поразку -:+ через несвоєчасну подачу заявочної документації, а «Олімпу» відповідно перемогу +:-.

kolos-fc.ucoz.ru

Чемпіонат Полтавського району по футболу 2012. Друга ліга - Полтавський район - Чемпіонати, кубки, турніри - Каталог файлов

Група «А»І тур«Прайд» (Тростянець)-«Юність» (Супрунівка) 4:0«Ворскла» (Кротенки)-«Краяни» (Судіївка) 3:6«Дружба» (Мачухи)-«Злагода» (Кірове) 4:3«Гренада-2» (Микільське)-ФК «Жуки» 0:2«Метеор» (Івонченці)-"Колан" (Мачухи) 2:2ІІ тур«Юність» (Супрунівка)-«Краяни» (Судіївка) 1:5«Злагода» (Кірове)-«Прайд» (Тростянець) 3:1«Ворскла» (Кротенки)-«Гренада-2» (Микільське) 0:1«Метеор» (Івонченці)-«Дружба» (Мачухи) 2:3«Колан» (Мачухи)-ФК «Жуки»  6:2ІІІ тур«Краяни» (Судіївка)-«Злагода» (Кірове) 1:1«Гренада-2» (Микільське)-«Юність» (Супрунівка) 5:0«Прайд» (Тростянець)-«Метеор» (Івонченці) 7:0«Колан» (Мачухи)-«Ворскла» (Кротенки)1:3ФК «Жуки»-«Дружба» (Мачухи) 0:1ІV тур«Злагода» (Кірове)-«Гренада-2» (Микільське) 2:6«Краяни» (Судіївка)-«Метеор» (Івонченці) +:-«Юність» (Супрунівка)-«Колан» (Мачухи) 5:0ФК «Жуки»-«Прайд» (Тростянець) 1:6«Дружба» (Мачухи)-«Ворскла» (Кротенки) 3:0V тур«Колан» (Мачухи)-«Гренада-2» (Микільське) 0:1«Дружба» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 2:3«Ворскла» (Кротенки)-«Прайд» (Тростянець) 1:8«Метеор» (Івонченці)-«Злагода» (Кірове) 1:6«Юність» (Супрунівка)-ФК «Жуки» 3:3VІ тур«Гренада-2» (Микільське)-«Дружба» (Мачухи) 3:0«Прайд» (Тростянець)-«Колан» (Мачухи) 4:0ФК «Жуки»-«Краяни» (Судіївка) 2:2«Злагода» (Кірове)-«Ворскла» (Кротенки) 6:1«Метеор» (Івонченці)-«Юність» (Супрунівка) 2:3VІІ тур«Прайд» (Тростянець)-«Гренада-2» (Микільське) 1:3«Краяни» (Судіївка)-«Колан» (Мачухи) 3:0«Дружба» (Мачухи)-«Юність» (Супрунівка) 3:2«Злагода» (Кірове)-«ФК «Жуки»3:2«Ворскла» (Кротенки)-«Метеор» (Івонченці) 2:0VІІІ тур«Краяни» (Судіївка)-«Прайд» (Тростянець) 4:0«Колан» (Мачухи)-«Дружба» (Мачухи) 1:2«Метеор» (Івонченці)-«Гренада-2» (Микільське)  0:1«Юність» (Супрунівка)-«Злагода» (Кірове)  0:4ФК «Жуки»-«Ворскла» (Кротенки) 1:1ІХ тур«Гренада-2» (Микільське)-«Краяни» (Судіївка) 3:2«Прайд» (Тростянець)-«Дружба» (Мачухи) 2:1«Колан» (Мачухи)-«Злагода» (Кірове) 1:0«Ворскла» (Кротенки)-«Юність» (Супрунівка) - +:-ФК «Жуки»-«Метеор» (Івонченці) 2:1 Х тур«Юність» (Супрунівка)-«Прайд» (Тростянець) -:+«Краяни» (Судіївка)-«Ворскла» (Кротенки) 2:0«Злагода» (Кірове)-«Дружба» (Мачухи) 3:1ФК «Жуки»-«Гренада-2» (Микільське) 3:2«Колан» (Мачухи)-«Метеор» (Івонченці) 2:1 ХІ тур«Краяни» (Судіївка)-«Юність» (Супрунівка) +:-«Прайд» (Тростянець)-«Злагода» (Кірове) 2:1«Гренада-2» (Микільське)-«Ворскла» (Кротенки) 1:1«Дружба» (Мачухи)-«Метеор» (Івонченці) 3:2ФК «Жуки»-«Колан» (Мачухи) 2:1ХІІ тур«Юність» (Супрунівка)-«Гренада-2» (Микільське) -:+«Метеор» (Івонченці)-«Прайд» (Тростянець) 3:6«Ворскла» (Кротенки)-ФК «Колан» (Мачухи) 3:4«Дружба» (Мачухи)-ФК «Жуки» 1:1«Злагода» (Кірове)-«Краяни» (Судіївка) 2:0ХІІІ тур«Гренада-2» (Микільське)-«Злагода» (Кірове) 2:1«Метеор» (Івонченці)-«Краяни» (Судіївка) -:+«Колан» (Мачухи)-«Юність» (Супрунівка) +:-«Прайд» (Тростянець)-ФК «Жуки» 1:3«Ворскла» (Кротенки)-«Дружба» (Мачухи) 2:1 ХІV тур«Гренада-2» (Микільське)-«Колан» (Мачухи) 3:2«Краяни» (Судіївка)-«Дружба» (Мачухи) 2:0«Прайд» (Тростянець)-«Ворскла» (Кротенки) 1:3«Злагода» (Кірове)-«Метеор» (Івонченці) 3:0ФК «Жуки»-«Юність» (Супрунівка) +:-ХV тур«Дружба» (Мачухи)-«Гренада-2» (Микільське) 0:1«Колан» (Мачухи)-«Прайд» (Тростянець)  0:2«Краяни» (Судіївка)-ФК «Жуки» 2:1«Ворскла» (Кротенки)-«Злагода» (Кірове) 1:5«Юність» (Супрунівка)-«Метеор» (Івонченці) -:+ХVІ тур«Гренада-2» (Микільське)-«Прайд» (Тростянець) 1:0«Колан» (Мачухи)-«Краяни» (Судіївка) 1:2«Юність» (Супрунівка)-«Дружба» (Мачухи) -:+ФК «Жуки»-«Злагода» (Кірове) 3:4 «Метеор» (Івонченці)-«Ворскла» (Кротенки) 3:2 ХVІІ тур«Прайд» (Тростянець)-«Краяни» (Судіївка)  4:0«Дружба» (Мачухи)-«Колан» (Мачухи) 2:1«Гренада-2» (Микільське)-«Метеор» (Івонченці) 5:0«Злагода» (Кірове)-«Юність» (Супрунівка) +:-«Ворскла» (Кротенки)-ФК «Жуки» 2:2ХVІІІ тур«Метеор» (Івонченці)-ФК «Жуки» 0:7«Дружба» (Мачухи)-«Прайд» (Тростянець) 4:2«Краяни» (Судіївка)-«Гренада-2» (Микільське) 2:2«Юність» (Супрунівка)-«Ворскла» (Кротенки) -:+«Злагода» (Кірове)-«Колан» (Мачухи) 5:0

Підсумкове турнірне становище команд

М

Команда

І

В

Н

П

Р-М

О

1

«Гренада-2» (Микільське)

18

14

1

2

44-17

44

2

«Краяни» (Судіївка)

18

12

3

3

36-21

39

3

«Злагода» (Кірове)

18

12

1

5

49-24

37

4

«Прайд» (Тростянець)

18

11

0

7

53-30

33

5

«Дружба» (Мачухи)

18

11

0

7

33-29

33

6

ФК «Жуки»

18

7

4

7

36-35

25

7

«Ворскла» (Кротенки)

18

6

3

9

24-45

21

8

«Колан» (Мачухи)

18

5

1

12

22-42

16

9

«Метеор» (Івонченці)

18

2

1

14

17-55

7

10

«Юність» (Супрунівка)

18

2

1

14

14-26

7

Група «Б»І тур«Кристал» (Залізничне)-«Золотий Орел» (Степне) 2:0«Вікторія» (Головач)-«Штурм» (Макухівка) 6:0ФК «Куликове»-«Геліос» (Нижні Млини) 1:4«Авангард» (Минівка)-«Норд» (Лісові Поляни) 3:2«Спортінг» (Терешки)-«Дніпро» (Заворскло) 6:2ІІ тур«Золотий Орел» (Степне)-«Вікторія» (Головач) 1:1«Геліос» (Нижні Млини)-«Кристал» (Залізничне) 1:0«Штурм» (Макухівка)-«Авангард» (Минівка) 0:3«Дніпро» (Заворскло)-ФК «Куликове» 0:4«Норд» (Лісні Поляни)-«Спортінг» (Терешки) 1:6ІІІ тур«Вікторія» (Головач)-«Геліос» (Нижні Млини) 3:9«Авангард» (Минівка)-«Золотий Орел» (Степне) 6:1«Кристал» (Залізничне)-«Дніпро» (Заворскло) 8:1«Спортінг» (Терешки)-«Штурм» (Макухівка) 5:2ФК «Куликове»-«Норд» (Лісові поляни) 3:2ІV тур«Геліос» (Нижні Млини)-«Авангард» (Минівка) 6:0«Вікторія» (Головач)-«Дніпро» (Заворскло) 4:1«Золотий Орел» (Степне)-«Спортінг» (Терешки) 5:1«Норд» (Лісові Поляни)-«Кристал» (Залізничне) 5:1«Штурм» (Макухівка)-ФК «Куликове» 0:14 V турФК «Куликове»-«Вікторія» (Головач) 7:0«Спортінг» (Терешки)-«Авангард» (Минівка) 3:1«Штурм» (Макухівка)-«Кристал» (Залізничне) 1:8«Дніпро» (Заворскло)-«Геліос» (Нижні Млини) 1:6«Норд» (Лісові Поляни)-«Золотий Орел» (Степне) 4:0VІ тур«Авангард» (Минівка)-ФК «Куликове» 0:4«Кристал» (Залізничне)-«Спортінг» (Терешки) 8:1«Вікторія» (Головач)-«Норд» (Лісні Поляни) 2:3«Штурм» (Макухівка)-«Геліос» (Нижні Млини) 1:16«Золотий Орел» (Степне)-«Дніпро» (Заворскло) 2:1VІІ тур«Авангард»(Минівка)-«Кристал» (Залізничне) 8:2«Спортінг» (Терешки)-«Вікторія» (Головач) 2:1«Золотий Орел» (Степне)-ФК «Куликове» 0:2«Геліос»(Нижні Млини)-«Норд» (Лісні Поляни) 2:1«Дніпро» (Заворскло)-«Штурм» (Макухівка) 3:3VІІІ тур«Кристал» (Залізничне)-«Вікторія» (Головач) 6:3ФК «Куликове»-«Спортінг» (Терешки) 1:0«Дніпро» (Заворскло)-«Авангард» (Минівка) 0:4«Геліос» (Нижні Млини)-«Золотий Орел» (Степне) 4:2«Норд» (Лісні Поляни)-«Штурм» (Макухівка) 12:1ІХ тур«Кристал» (Залізничне)-ФК «Куликове» 4:3«Спортінг» (Терешки)-«Геліос» (Нижні Млини) 1:1«Штурм» (Макухівка)-«Золотий Орел» (Степне) 1:4«Норд» (Лісові Поляни)»Дніпро» (Заворскло)  7:0«Вікторія» (Головач)-«Авангард» (Минівка)Х тур«Золотий Орел» (Степне)-«Кристал» (Залізничне) 1:3«Штурм» (Макухівка)-«Вікторія» (Головач) 1:4«Геліос» (Нижні Млини)-ФК «Куликове» 1:3«Норд» (Лісові Поляни)-«Авангард» (Минівка) 3:5«Дніпро» (Заворскло)-«Спортінг» (Терешки 1:3ХІ тур«Вікторія» (Головач)-«Золотий Орел» (Степне) 9:4ФК «Куликове»-«Дніпро» (Заворскло) 9:0«Спортінг» (Терешки)-«Норд» (Лісні Поляни) 3:2«Кристал» (Залізничне)-«Геліос» (Нижні Млини)«Авангард» (Минівка)-«Штурм» (Макухівка) +:-ХІІ тур«Геліос» (Нижні Млини)-«Вікторія» (Головач) 3:1«Золотий Орел» (Степне)-«Авангард» (Минівка) 2:2«Дніпро» (Заворскло)-«Кристал» (Залізничне) 1:4«Штурм» (Макухівка)-«Спортінг» (Терешки) 3:3«Норд» (Лісові Поляни)-ФК «Куликове» 2:2ХІІІ тур«Авангард» (Минівка)-«Геліос» (Нижні Млини) 3:5«Дніпро» (Заворскло)-«Вікторія» (Головач) 0:8«Спортінг» (Терешки)-«Золотой Орел» (Степне) 6:2«Кристал» (Залізничне)-«Норд» (Лісові Поляни) 6:2ФК «Куликове»-«Штурм» (Макухівка) 3:1ХІV тур«Вікторія» (Головач)-ФК «Куликове» 3:1«Авангард» (Минівка)-«Спортінг» (Терешки) 3:3«Кристал» (Залізничне)-«Штурм» (Макухівка) 7:0«Геліос» (Нижні Млини)-«Дніпро» (Заворскло) 5:1«Золотий Орел" (Степне)-«Норд» (Лісні Поляни) 1:1ХV турФК «Куликове»-«Авангард» (Минівка) 5:3«Спортінг» (Терешки)-«Кристал» (Залізничне) 4:1«Норд» (Лісні Поляни)-«Вікторія» (Головач)  6:3«Геліос» (Нижні Млини)-«Штурм» (Макухівка) 5:4«Дніпро» (Заворскло)-«Золотий Орел» (Степне) 1:2ХVІ тур«Кристал» (Залізничне)-«Авангард» (Минівка) 6:3«Вікторія» (Головач)-«Спортінг» (Терешки) 4:0ФК «Куликове»-«Золотий Орел» (Степне) 3:0«Норд» (Лісні Поляни)-«Геліос» (Нижні Млини) 1:4«Штурм» (Макухівка)-«Дніпро» (Заворскло) 1:5 ХVІІ тур«Вікторія» (Головач)-«Кристал» (Залізничне) 1:3«Спортінг» (Терешки)-ФК «Куликове» 1:2«Авангард» (Минівка)-«Дніпро» (Заворскло) 3:4«Золотий Орел» (Степне)-«Геліос» (Нижні Млини) 0:3«Штурм» (Макухівка)-«Норд» (Лісні Поляни) 3:11ХVІІІ тур«Золотий Орел» (Степне)-«Штурм» (Макухівка) 4:3«Авангард» (Минівка)-«Вікторія» (Головач) 5:3ФК «Куликове»-«Кристал» (Залізничне) +:-«Дніпро» (Заворскло)-«Норд» (Лісні Поляни) 0:4«Геліос» (Нижні Млини)-«Спортінг» (Терешки) 2:1

Підсумкове турнірне становище команд 

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Геліос» (Нижні Млини) 18 15 1 2 77-24 46
2 ФК «Куликове» 18 14 1 3 67-21 43
3 «Кристал» (Залізничне) 18 12 0 6 67-36 36
4 «Спортінг» (Терешки) 18 10 2 6 46-39 32
5 «Авангард» (Минівка) 18 8 2 8 64-56 26
6 «Норд» (Лісні Поляни) 18 8 2 8 70-45 26
7 «Вікторія» (Головач) 18 8 1 9 60-55 25
8 «Золотий Орел» (Степне) 18 6 3 9 31-51 21
9 «Дніпро» (Заворскло) 18 2 1 15 22-83 7
10 «Штурм» (Макухівка) 18 0 1 17 25-119 7

Перехідний матч за право грати у першій лізіФК «Куликове»-«Краяни» (Судіївка) 2:2, по пенальті 5:4

kolos-fc.ucoz.ru

Чемпіонат Полтавського району по футболу 2014. Друга ліга - Полтавський район - Чемпіонати, кубки, турніри - Каталог файлов

Друга ліга І тур ФК «Куликове»-«Краяни» 2:3 «Злагода»-«Дружба» 1:2 ФК «Лісні Поляни»-«Факел» 2:3 «Ворскла»-«Золотий Орел» 8:1 «Авангард»-ПП «Калашника» 2:7 «Колан»-«Прайд» 6:0 ІІ тур ПП «Калашника»-«Колан» 4:0 «Золотий Орел»-«Авангард» 1:0 «Факел»-«Ворскла» 2:1 «Дружба»-«Лісні Поляни» 5:2 «Краяни»-«Злагода» ФК «Заворскло»-ФК «Куликове» 1:2 ІІІ тур ФК «Куликове»-ПП «Калашника» 0:2 ФК «Лісні Поляни»-«Краяни» 0:3 «Ворскла»-«Дружба» 0:1 «Факел»-«Авангард» 5:2 «Злагода»-«Прайд» 7:3 ІV тур «Дружба»-«Авангард» 1:2 «Краяни»-«Ворскла» 2:0 «Факел»-«Колан» 4:2 ФК «Куликове»-«Злагода» 1:8 «Прайд»-ФК «Лісні-Поляни» 7:2 ПП «Калашника»-«Золотий Орел» 2:3 V тур «Злагода»-ПП «Калашника» 3:0 «Золотий Орел»-«Факел» 2:3 «Ворскла»-«Прайд» 3:3 «Колан»-«Дружба: 4:1 «Авангард»-«Краяни» 1:2 ФК «Лісні Поляни»-ФК «Куликове» 4:5 VІ тур ПП «Калашника»-«Факел» 0:5 «Дружба»-«Золотий Орел» 3:1 «Краяни»-«Колан» 2:2 «Прайд»-«Авангард» 1:4 ФК «Куликове»-«Ворскла» 3:1 «Злагода»-ФК «Лісні Поляни» 3:0 технічна перемога VІІ тур ПП «Калашника»-ФК «Лісні Поляни» 3:0 технічна перемога «Злагода»- «Ворскла» 2:1 «Золотий Орел»-ФК «Куликове» 0:0 «Колан»-«Авангард» 1:2 «Краяни»-«Прайд» 3:0 технічна перемога «Факел»-«Дружба» 0:0 VІІІ тур ФК «Лісні Поляни»-«Ворскла» 2:3 ФК «Куликове»-«Колан» 1:2 «Факел»-«Краяни» 1:0 «Прайд»-«Золотий Орел» 3:2 «Авангард»-«Злагода» 1:3 «Дружба»- ПП «Калашника» 7:1 ІХ тур «Авангард»-ФК «Куликове» 1:6 «Прайд»-«Факел» 1:2 «Золотий Орел»-ФК «Лісні Поляни» 4:0 «Краяни»-«Дружба» 2:3 «Ворскла»- ПП «Калашника» 3:0 «Колан»-«Злагода» 0:6 Х тур «Злагода»-«Золотий Орел» 3:2 ФК «Куликове»-«Факел» 3:1 «Ворскла»-«Авангард 5:2 «Дружба»-«Прайд» 3:0 технічна перемога ФК «Лісні Поляни»-«Колан» 5:1 ПП «Калашника»-«Краяни» 0:2 ХІ тур «Авангард»-ФК «Лісні Поляни» 2:0 «Колан»-«Ворскла» 0:1 «Золотий Орел»-«Краяни» 1:1 «Факел»-«Злагода» 2:3 ФК «Куликове»-«Дружба» 2:1 «Прайд»-ПП «Калашника» 3:0 технічна перемога ХІІ тур «Дружба»-ФК «Куликове» 2:1 «Злагода»-«Факел» 4:2 «Краяни»-«Золотий Орел» 3:0 технічна перемога «Ворскла»-«Колан» 3:2 ФК «Лісні Поляни»-«Авангард» 1:1 ХІІІ тур «Авангард»-«Ворскла» 3:2 «Факел»-ФК «Куликове» 2:2 «Колан»-ФК «Лісні Поляни» 2:3 «Краяни»-ПП «Калашника» 4:1 «Золотий Орел»-«Злагода» 0:3 «Прайд»-«Дружба» 0:3 технічна перемога ХІV тур ФК «Лісні Поляни»-«Золотий Орел» 3:2 «Дружба»-«Краяни» 0:0 «Злагода»-«Колан» 3:1 ПП «Калашника»-«Ворскла» 2:5 ФК «Куликове»-«Авангард» 6:1 ХV тур «Злагода»-«Авангард» 0:1 «Ворскла»-ФК «Лісові Поляни» 2:1 «Краяни»-«Факел» 2:1 ПП «Калашника»-«Дружба» 1:1 «Колан»-ФК «Куликове» 0:2 ХVІ тур ФК «Куликове»-«Золотий Орел» 2:0 «Дружба»-«Факел» 3:0 ФК «Лісні Поляни»-ПП «Калашника» 2:5 «Авангард»-«Колан» 0:2 «Ворскла»-«Злагода» 1:2 ХVІІ тур «Золотий Орел»-«Дружба» 1:2 «Колан»-«Краяни» 0:1 ФК «Лісні Поляни»-«Злагода» 5:7 «Факел»-ПП «Калашника» 5:1 «Ворскла»-ФК «Куликове» 1:2 ХVІІІ тур «Дружба»-«Колан» 0:3 ПП «Калашника»-«Злагода» 0:7 «Краяни»-«Авангард» 3:0 ФК «Куликове»-ФК «Лісні Поляни» 2:1 «Факел»-«Золотий Орел» 2:1 ХІХ тур «Колан»-«Факел» 2:3 «Авангард»-«Дружба» 2:4 «Ворскла»-«Краяни» 2:2 «Золотий Орел»- ПП «Калашника» 3:1 «Злагода»-ФК «Куликове» 5:2 ХХ тур «Золотий Орел»-«Колан» 1:1 «Краяни»-ФК «Лісні Поляни» 7:3 «Дружба»-«Ворскла» 7:1 «Авангард»-«Факел» 1:3 ПП «Калашника»-ФК «Куликове» 1:5 ХХІ тур. 25.10.2014 ФК «Лісні Поляни»-«Дружба» 3:5 «Злагода»-«Краяни» 1:0 «Ворскла»-«Факел» 0:3 «Авангард»-«Золотий Орел» 4:1 «Колан»-ПП «Калашника» 1:1 ХХІІ тур ПП «Калашника»-«Авангард» 5:0 «Факел»-ФК «Лісні Поляни» 8:1 «Краяни»-ФК «Куликове» 2:1 «Золотий Орел»-«Ворскла» 1:4 «Дружба»-«Злагода» 2:4

​Підсумкове турнірне становище команд

М Команда І В Н П Р-М О
1 «Злагода» (Кірово) 21 17 1 3 73-29 52
2  «Факел» (Терешки) 21 14 2 5 57-33 44
3 «Краяни» (Судіївка) 21 13 5 3 40-20 42
4 «Дружба» (Мачухи) 21 13 3 5 50-31 42
5  ФК «Куликово» 21 12 2 7 49-39 38
6 «Ворскла» (Кротенки) 21 10 2 9 49-42 32
7 «Авангард» (Минівка) 21 7 1 13 41-49 22
8 «Колан» (Мачухи) 21 6 3 12 38-45 21
9 ПП «Калашника» (Калашники) 21 6 2 13 34-57 20
10 «Золотий Орел» (Степне) 21 4 3 14 28-51 15
11 ФК «Лісні Поляни» 21 3 1 17 50-74 10
12 «Прайд» (Тростянець) 21 2 1 8 19-28 7

* «Прайд» (Тростянець) - знятий з чемпіонату

kolos-fc.ucoz.ru


Смотрите также